ZAJÍMAVOST: Letošní Velikonoce v Centralu Most budou opravdu ušaté

26. 3. 2023 14:33 - | Ostatní, Tipy, Zajímavosti

Je tu jaro a blíží se nejoblíbenější jarní svátek – Velikonoce! Central Most má pro návštěvníky připravený skvělý program, který zahrnuje bohatý výběr workshopů pro děti, včetně pletení pomlázky a zdobení vajíček. Kromě toho se mohou těšit na setkání se zajíčky Sylvanian Families a na jejich program pro děti. Ve středu 5. dubna od 16:00 hodin bude návštěvníkům nabídnuta i možnost zajezdit si na koni.

Pro všechny děti si Central Most přichystal bohatý program a nejrůznější workshopy, na kterých budou mít děti možnost ozdobit vajíčka a uplést pomlázku. Celým odpolednem je bude provázet zajíček Freya, se kterým si děti zazpívají a zatancují. Samozřejmě nebudou chybět soutěže o zajímavé dárky. Po celém centru se také budou rozdávat čelenky vypadající jako králičí ouška. Velikonoce v Centralu Most tak budou tento rok skutečně ušaté a nezapomenutelné.

Hlavní atrakcí velikonočního odpoledne v Centralu Most budou nepochybně koně, které návštěvníci najdou na I. náměstí. Prvních 15 dětí bude mít projížďku zdarma. Stačí mít staženou mobilní aplikaci Central club. „Opět chceme pro děti uspořádat zábavné odpoledne, které mohou se svými rodiči strávit v našem centru.“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace firmy EPG.

A co by to bylo za Velikonoce, kdyby chyběly čokoládoví zajíci? „Ti zákazníci, kteří budou mít naší aplikaci a využijí kupóny, dostanou od našich milých hostesek sladkého zajíce. To krásně zakončí celý velikonoční program,“ říká Martin Malý.

Nákupní centrum Central Most všem připomíná důležitost aplikace Central Club, protože se staženou aplikací mají návštěvníci nejen vstup na akci zdarma, ale také si mohou zdarma odnést velikonoční vajíčka, pomlázku, osení či se projet na koni.

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

OBRAZEM: Benedikt hostil další ročník Dnů Vína

Na Benediktu se letos konal již dvanáctý ročník tradiční akce známé jako Dny vína. Ty probíhaly 18. a 19. dubna […]

ZAJÍMAVOST: Hasiči cvičili v garážích Centralu evakuaci vozidel se speciální sadou vozíků

Ve dnech 15. – 17. dubna 2024 proběhl v podzemních garážích obchodního centra Central Most společný výcvik hasičů ze stanic […]

GYMNASTIKA: Most se zúčastnil prvního letošního závodu v Plzni

Mostecké gymnastky se v sobotu 13. dubna 2024 zúčastnily prvního závodu letošního roku s názvem Jarní pohár Plzeň. Všechna děvčata […]

×