ZAJÍMAVOST: Nový web Centralu Most právě odstartoval

20. 7. 2022 8:23 - | Ostatní, Zajímavosti

Webové stránky mají nové rozhraní, které přinese přehlednější orientaci a úsporu času ve vyhledávání důležitých informací. Zákazník na webu najde nejen mapu obchodů a restaurací, ale i přehled o aktuálním dění v obchodním centru nebo blog.

Nový web obchodního centra je uživatelsky přívětivý, přinese přehledně uspořádané informace, moderní grafiku a postupně i další nové služby. „O novém webu jsme měli jasnou představu již před lety a konečně je dnes tady,“ uvedl Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace OC Central Most. Grafika reflektuje logo obchodního centra. „Moderní jednoduchá struktura umožní lepší prohlížení,“ doplnil. Web najdete na adrese www.centralmost.cz. Nahradil tak stávající web a za provozu se bude rozšiřovat. „Zároveň budou pokračovat práce na dalších funkcionalitách. O prázdninách by mohla být přidána například záložka Kalendář akcí,“ představil připravované Martin Malý.

Titulní slider slouží pro zvýraznění aktualit, případně grafické představení centra. Nechybí přehled akcí a slev prodejců, mapa s možností prokliku přímo na jednotlivé obchody, informace o klubovém členství nebo blog. Zákazníci zde najdou informace o parkování, provozní době info stánku a kontakty na jednotlivé části obchodního centra. Samozřejmostí je také otevírací doba. Svoji sekci zde mají nově i nájemci – obchodníci.

Do budoucna by na jednom místě mohly být soustředěné tiskové zprávy, odpovědi na nejčastější dotazy, fotogalerie nebo videoreportáže.

„S klienty, kteří pracují s radostí a zápalem pro vylepšování funkcionalit i vzhledu, je vždy radost pracovat. Nejen proto se projekt redesignu webu OC Central Most stal naší srdcovou záležitostí. Věříme, že se novým uživatelům bude líbit,“ okomentoval spolupráci Marek Rýznar z agentury Mark31.

Reklama


Další v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: Motorkáři znovu pojedou spanilou jízdu městem

Už v sobotu 3. června 2023 projede Mostem početná skupina motorkářů. 3. ročník motorkářské vyjížďky s názvem Most Night Ride […]

CHYSTÁ SE: Na Hněvíně se uskuteční charitativní akce s názvem Carpe Diem

Zapište si do kalendáře sobotu 3. května 2023, kupte vstupenky a podpořte dobrou věc! Na mosteckém Hněvíně, se totiž bude […]

CHYSTÁ SE: Na Hipodromu se uskuteční ve čtvrtek dětský den

Ve čtvrtek 1. června 2023 se na Hipodromu Most uskuteční dětský den. Soutěžní odpoledne plné zábavy nabídne projížďky na koních, […]

×