ZAJÍMAVOST: Tradiční braňanskou soutěž v pojídání bramborových šišek letos vyhrál Jaroslav Němec

10. 10. 2023 16:30 - | Ostatní, Zajímavosti

V Braňanech se se konal v sobotu 7. října 2023 další ročník Braňanského Posvícení. Součástí programu byla tradiční soutěž v pojídání bramborových šišek. Soutěže se i tentokrát zůčastnilo pět soutěžících. Jako první měl prázdný talíř Jaroslav Němec z Bystré, který má přezdívku Maxijedlík. „Musel jsem přijet o den dříve kvůli přihlášení, o soutěž je vždy velký zájem a je ihned obsazena, jelikož to mám 268 km od domova, tak by to byla velká škoda kdybych se nemohl účastnit.“ popisuje Jaroslav Němec, který vyhrává jednu soutěž za druhou.

„Konkurence byla velká, druhé kolo jsem byl nerozhodně s jedním soutěžícím a tak musel být rozstřel, ve kterém bylo rozhodující kdo sní pět šišek rychleji, to se mi podařilo a jsem moc rád, že jsem dokázal vyhrát.“ doplňuje Maxijedlík, který dostal upečenou výhru.

Připravena byla také dětská soutěž v pojídání, nabitý hudební program v podobě Jakuba Děkana, skupiny Holki a zpěvačky Kataríny Knechtové, plno stánků a porcování kachny.

Foto: Vendulka Deimos

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

ZAJÍMAVOST: V garážích OC Central Most se po rekonstrukci otevřela ruční myčka vozidel. Dělají i detailing

Znovu po rekonstrukci se otevřela oblíbená ruční myčka vozidel. Ta má dle recenzí stovky spokojených zákazníků a to díky kvalitní […]

FOTO: Ve sportovní hale se konal memoriál Petra Lískovce v šermu

Ve dnech 13. a 14. dubna 2024 se ve sportovní hale konal turnaj ve sportovním šermu – Memorial Petra Lískovce. […]

FOTO DNE: Děti společně s rybáři vypustily do řeky Bíliny stovky ryb

Po půlroce se děti a rybáři z Českého rybářského svazu opět setkali u kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě na tradičním […]

×