ZAJÍMAVOST: V garážích OC Central Most se po rekonstrukci otevřela ruční myčka vozidel. Dělají i detailing

17. 4. 2024 11:00 - | Ostatní, Tipy, Zajímavosti

Znovu po rekonstrukci se otevřela oblíbená ruční myčka vozidel. Ta má dle recenzí stovky spokojených zákazníků a to díky kvalitní práci. Nejen že se vám na místě o vaše vozidlo postarají jako o vlastní, ještě vám ho předají jako by vyjelo z fabriky! Autokosmetické centrum nabízí kvalitní čištění interiéru, leštění a odstraňování škrábanců na laku vozidla nebo samotné voskování. Firma však nabízí i možnost výběru fólie a polepu dle vlastního návrhu. Více informací naleznete zde.

„Naše služby jsou nyní ještě pestřejší a atraktivnější než kdy předtím. Nabízíme širokou škálu nových služeb, které zahrnují nejenom klasické mytí a čištění vozidla, ale také profesionální celopolepy vozů. Naše prodejna disponuje širokým výběrem barev, ze kterých si můžete vybrat přímo na místě dle vzorníku, čímž zajistíme, že váš vůz bude reflektovat vaše osobní stylové preference.“ popisuje majitel Denis Tomáš.

„Pro ty z vás, kteří si již vybrali svou vysněnou barvu, nabízíme aplikaci ochranné PPF folie, která chrání váš vůz po dobu až 10 let. Díky této inovativní ochraně bude váš lak stále vypadat jako nový, aniž byste se museli obávat poškození. Ale to není vše! Naše nabídka zahrnuje také keramické ochrany a komplexní čištění interiéru i exteriéru. Stačí si vybrat z našich základních balíčků nebo si zvolit detailnější čištění pro ty nejnáročnější zákazníky. Pokud toužíte po dokonalém lesku vašeho vozu, nabízíme i profesionální leštění laku, které zajistí, že váš vůz bude zářit jako nikdy předtím.“ doplňuje Tomáš.

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

ZAJÍMAVOST: Miroslav Donutil navštívil mostecké kino Kosmos

Ve čtvrtek 16. května vyprodal populární herec, bavič a vypravěč Miroslav Donutil mostecké kino Kosmos, kde uspořádal besedu a pobavil […]

ZAJÍMAVOST: Pěvecký sbor 11. ZŠ odehrál koncert v oseckém klášteře

Ve středu, 15. května se uskutečnil poslední veřejný koncert pěveckých sborů z 11. základní školy v Mostě. Pro svoje poslední […]

TIPY NA VÍKEND: Slavnost vína, fandění hokejistům nebo finále v házené

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát dokážete vybrat […]

×