ZE SPORTU: Florbalisté Mostu končí v poháru České Pojišťovny

12. 9. 2016 11:09 - | Sport

Foto: Tomáš Urban

Florbalisté Mostu nedokázali porazit tým z Domažlic.

V neděli se v SH Velebudice odehrálo 3. kolo poháru České Pojišťovny, mezi celky Most – Domažlice. Zápas dopadl pro mostecké florbalisty smolně. Hosté v druhé třetině přestřílely domácí Most, a dokázali náskok udržet až do konce zápasu.

„Soupeř byl lepší. My jsme nepředvedli vše co umíme, predevším z důvodu naší nezkušenosti, panovala nervozita, nedisciplinovanost a nedůslednost“ popisuje trenér domácího celku Jiří Skála.

„Sedneme si s týmem a probereme naše slabiny, na kterých zapracujeme. Za 2 týdny začíná liga, takže tam bude směřovat naše veškerá pozornost, protože chceme vybojovat postup do vyšší ligy“ dodává Jiří.

Florbalisté Mostu čeká v neděli 25.září výjezd do Kadaně, kde se střetnou s Podbořany a Chomutovem. První domácí ligový zápas sehrají pak v neděli 23.října proti Roudnici a Ústí. 

„Chtěl bych poděkovat všem hráčům za odevzdané výkony v celém turnaji a divákům, kteří dorazili na domácí zápasy“ doplňuje Jiří Skála.

FBC VIPERS MOST – TJ JISKRA DOMAŽLICE (3:7)

branky: 17. Jan Kraus, 23. Lukáš Čech, 54. Lukáš Čech – 16. Ondřej Baroch, 25. Ondřej Baroch, 35. Jan Tauer, 40. Jakub Hrabík, 42. Ondřej Baroch, 54. Martin Andrle, 58. Filip Bořík| vyloučení: 6:6| využití: 1:0| diváků: 62

Reklama


Žádné komentáře v článku ZE SPORTU: Florbalisté Mostu končí v poháru České Pojišťovny

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Sport

HOKEJ: Paráda! Most doma zaskočil favorita a bere tři body

Mostečtí hokejisté přivítali na domácím ledě silný tým z Tábora. Napínavý zápas, ve kterém první Most vedl o tři branky, […]

ESPORT: Most drží třetí příčku v tabulce ligy Rehoc!

Mostečtí esport hokejisté se pomalu připravují na blížící se play-off v lize Rehoc 3v3. Reprezentanti města Mostu v esportovém odvětví, […]

OBRAZEM: V Mostě se opět po roce běžel vánoční běh Christmas Night Run

V neděli 4. prosince se v Mostě běžel opět po roce vánoční běh Intersport Christmas Night Run Most, kterého se […]

×