„Znovu musíme nasadit montérky a fárat!“ popisuje brankař Mosteckých Lvů Lukáš Hosnedl

17. 3. 2023 9:30 - | Hokej, Sport, Tipy

Ve středu Most vybojoval na ledě Chomutova první bod v sérii a snížil tak stav na 2:1 pro Chomutov. Dnes ho ale boj čeká znovu a to na domácím ledě. „Ve středečním zápase, jsme neměli co ztratit a řekli jsme si, že chceme bojovat a vrátit sérii zpátky do Mostu, to se nám také podařilo. Jen škoda že v závěru se to po vlastních chybách dost zdramatizovalo a nedohrálo se to v klidu.“ popisuje brankářská jednička Mostu Lukáš Hosnedl, který dokázal vychytat i legendu Viktora Hübla.

Ve středu nechybělo moc a Chomutov zápas srovnal, jak to ale viděl brankař Mostu? „Ten závěr se nám vůbec nepovedl, namísto toho, aby jsme to dohráli v klidu, tak po chybách a faulech, jsme z toho dělali zbytečné drama. V dnešním zápase, se určitě tohodle musíme vyvarovat. Puk jsem ale viděl, všichni jsme asi čekali že ten hráč mezi kruhama bude střílet, ale Chomutov se snažil to hrát více do prázdné branky, což jim nevyšlo a dále bych se k tomu už nevracel.“ popisuje dál Lukáš Hosnedl.

Páteční zápas nabídne znovu opravdovou bitvu o vše. Most musí vyhrát jinak mu skončí letošní sezóna. „Znovu nasadíme montérky a budeme fárat a to doslova. Všichni v kabině věříme, že v pátek takhle série neskončí!“ řekl odhodlaně Hosnedl, který také nezapoměl na fanoušky. „Jsme hrozně rádi, že ten los vyšel zrovna takhle. Kulisa je na každém zápase super a fanoušci to mají kousek. Vnímáme a jsme strašně rádi za podporu, kterou od fanoušků máme. Moc bych chtěl všem poděkovat a také je pozvat na dnešní důležitý zápas, protože vás budeme potřebovat.“ doplňuje Hosnedl.

Reklama


Další v kategorii Hokej

ESPORT: Most postoupil do semifinále ligy Rehoc. Bojuje i v RNM lize

Mostečtí esport hokejisté si letos vedou v ligách skvěle. Až na ligu 6v6, kde se krčí ve spodní části tabulky, […]

ESPORT: Most uctil památku zesnulé hráčky Emmie

Ve středu 29. března 2023 zemřela po dlouhé nemoci esportová brankařka s přezdívkou Emmie_Hor, která hrála za tým Taifun Hybridi. […]

OBRAZEM: V mostecké A-benet aréně probíhá další Easter Lions Cup kategorie U13 a U16

V mostecké A-benet aréně byl dnes slavnostně zahájen další mládežnický mezinárodní turnaj hokejistů s názvem Easter Lions Cup 2023. Turnaje […]

×