AKTUÁLNĚ: Hledání po pohřešované Elišce Šírové z Havraně má nešťastný konec

26. 7. 2022 9:14 - | Krimi

Hledání po pohřešované 20leté Elišce Šírové, která odešla ve středu 1. června 2022 odpoledne z domova v Havrani, má nešťastný konec. Po dlouhém a usilovném pátrání policie a mnoho občanů, kteří vylepovali i plakáty po celém okolí, přišla před malou chvílí špatná zpráva, že Eliška si vzala život. „Moje holčička si vybrala tuto cestu a odešla do nebíčka za tatínkem. Část mě si vzala sebou, jsem jak mezi nebem a zemí. Nahoru nemůžu a dole být nechci. Toto už není život, ale přežívání“. popsala maminka Elišky na sociálních sítích.

Lidé uspořádali i pátrání, vylepovali plakáty, vytvořili skupinu na sociální síti, bohužel zpráva zaskočila všechny. „Věřila jsem, že se najde. Modlila jsem se!“. popisuje jedna z pátrajících na sociální síti pod oznamovacím příspěvkem.

„Se srdcem plným bolesti a smutku se skláníme před Vaší bolestí, kterou si nedovedu ani představit. Přijměte vyjádření mé hluboké soustrasti nad odchodem Vaší dcery. Vím bolí to přijít o blízkého a vzácného člověka. Navždy zůstane ve vašich srdcích a vzpomínkách. Ať ji je za duhovým mostem krásně a Vy se opatrujte a hodně sil. Je mi to velice líto“ zní další komentář na sociální síti.

Naše redakce vyjadřuje celé rodině Elišky upřímnou soustrast!

Reklama


Další v kategorii Krimi

AKTUÁLNĚ: Hoří opět komunální odpad na skládce Celio

Právě teď zasahují hasiči na skládce Celio v Růžodolu. Zde hoří komunální odpad. Na místě zasahuje několik hasičských jednotek. Vyhlášen […]

AKTUÁLNĚ: V ulici Hutnická hoří byt. Na místě jsou hasiči

V ulici Hutnická v Mostě hoří byt v bloku 365. Na místě je několik hasičských jednotek a policisté. Ulice je […]

AKTUÁLNĚ: Na silnici I/15 směrem na Louny se převrátilo vozidlo

Právě teď zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému u nehody vozidla, které zatím z nezjištěných důvodů skončilo na střeše. Nehoda […]

×