AKTUÁLNĚ: V Janově hoří neobydlený panelový dům. Jedná se o druhý dnešní požár

30. 6. 2021 21:12 - | Krimi

Celkem pět hasičských jednotek momentálně bojují v ulici Albrechtická v Janově. Zde zřejmě neznámý pachatel úmyslně zapálil odpadky ve vybydleném bloku D2. Protože se požár nedařilo delší dobu dostat pod kontrolu, žárem praskají okenní výplně a kouř je vidět na několik kilometrů do okolí. Pro bezpečnost je okolí zásahu uzavřené městskou a státní policií. Při požáru nedošlo k žádnému zranění, pozor si však musí dávat hasiči, kteří se pokoušejí dostat požár pod kontrolu.

Dnes se jedná v Janově již o druhý požár. První vznikl v neobydleném bloku C, který se nachází v ulici Gluckova, tam se jednalo také o požár odpadků.

Do Janova dnes po poledni, přesněji do ulice Hamerská, letěla zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, která transportovala do nemocnice staršího muže, který měl vážné zdravotní potíže. Silnice v ulici byla uzavřena, kvůli přistání vrtulníku.

Video: Hoří neobydlený panelák v Janově. Autor: Michal Němec
ReklamaŽádné komentáře v článku AKTUÁLNĚ: V Janově hoří neobydlený panelový dům. Jedná se o druhý dnešní požár

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Krimi

STALO SE: Muž oknem mosteckého hotelu vykradl spící turisty

Mostečan připravil turistům z Frýdku Místku nepříjemné překvapení. Policisté z obvodního oddělení předali sdělení podezření 37letému muži hned z několika trestných činů, […]

Policisté stále hledají mladou ženu z Mostu. Neviděli jste ji?

Policisté pátrají po mladé ženě z Mostecka, na kterou bylo dne 18. září 2023 vyhlášeno pátrání. Od té doby o […]

FOTO: U Obrnic došlo k nehodě dvou osobních vozidel. Na místo letěl i vrtulník

Dnes dopoledne došlo na silnici I/13 u Obrnic k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Na místo letěl i zdravotnický vrtulník. […]

×