CHYSTÁ SE: Kam vyrazit v pátek na diskotéku? Přinášíme tipy

12. 1. 2022 16:30 - | Tipy na výlet

Kam vyrazit v pátek za zábavou? Přinášíme pár tipů, kde si užít pátek. Snad si vyberete.

„We are back“ párty v N-clubu

Již tento pátek 14. ledna chystá otevřít nejmodernější mostecká diskotéka své brány a to po dvou měsících. První letošní párty bude ve znamení zajímavých djs jako je SNBM, Mark Dee, Waci nebo Jaws.

Nebudou chybět led stěny, Cogun, laser show, akce na drinky a mnoho dalšího. Vstupné je 100,- Kč a začíná se ve 22:00. Vstup bude umožněn všem od 15 let.

Videodisco párty v Novém Obzoru

Další zajímavá párty se koná i v mosteckém Novém Obzoru, kde si bere slovo DJ Ivoš, který se vrhne na taneční hity 80′ a 90′ let až do současnosti ve videoklipech. 5 TV a 2 velkoplošné projekce jsou připraveni pro ten nejlepší zážitek. Vstupné 70,- Kč a vstup bude umožněn všem od 18 let. Začátek je od 21:00.

Disco párty v litvínovském Atticu

Litvínovský Attic chystá na pátek 14. ledna disco párty, které se ujme DJ Rico, proto bude k poslechu a tanci hrát současná i starší hudba. Vstupné 100,- Kč a začátek ve 21:00.

Reklama


Další v kategorii Tipy na výlet

CHYSTÁ SE: V Rokáči Vinohrady zažijete v pátek kus rockové historie

Mostecký hudební spolek zve všechny nadšence rocku na další koncert. V pátek 27. května budete mít unikátní možnost vidět a […]

TIPY NA VÍKEND: Finále házené, tuning sraz, akvatera trhy nebo hudební festival

Je tu víkend a s ním přinášíme po dlouhé době také tipy kam tentokrát vyrazit. Snad si vyberete Car Wars […]

HÁZENÁ: Most bude doma v sobotu bojovat o devátý titul v řadě!

Mostecké házenkářky se po úspěšném prvním finálovém zápase v Plzni, který dokázaly zvítězit výsledkem 16:27, představí na domácí palubovce v […]

×