CHYSTÁ SE: V Rokáči bude pátek bude naposledy před prázdniny živo

24. 6. 2022 9:05 - | Kultura, Tipy

Nenechte se ujít poslední koncert v mosteckém Rokáči Vinohrady před prázdninovou přestávkou. V pátek 24. června vystoupí mezinárodní parta MAD DAYS spolu s mosteckou legendou KREVEL. Začátek ve 20 hodin.

MAD DAYS je rocková formace, výjimečná přesvědčivou a nekompromisní energií svých živých vystoupení. Experimentují bez jakéhokoliv podřízení se zaběhnutým pravidlům hudby, ani nepodléhají jakýmkoli vzorům. Muzika produkovaná touhle čtveřicí se odvážně pohybuje různými hudebními žánry. Mají vlastní odvážný a přímočarý rukopis, který zaručuje vysokou originalitu jejich písní. Tato multikulturní parta muzikantů pochází z Čech, Slovenska a Ruska, což je důvodem, proč je jejich textové spektrum v anglickém i ruském jazyce. Mad Days za svou krátkou existenci získali mnoho ocenění. Nemalým oceněním bylo vítězství v největší tuzemské soutěži kapel Skutečná liga 2018, čímž formace Mad Days potvrdila, že je originálním a nezapomenutelným zjevem současné hudební scény.

Aleksandra Lauretis – zpěv,
Marián Karabin – kytara, syntezátor, vokál,
Lukáš Biernat – kytara,
Jakub Ratz – basa, vokál,
Miroslav Mikolaj – bicí, perkuse.

V plné palbě dvou kytar, předvede thrashmetalovou smršť domácí banda KREVEL. Kapela vznikla v roce 1987, letos tedy oslaví 35. výročí působení na české hudební scéně. Zazní léty prověřené staré fláky i zbrusu nové songy. Máte se na co těšit!

Josef Wohlfahrt – kytara, zpěv
Petr „Lindros“ Linda – kytara, zpěv
Martin Baxa – bicí, perkuse
Jarda „Nemáč“ Vacek – basa

Rezervace na e-mailu rezervace@rokac-vinohrady.cz
Uveďte jméno, datum koncertu, počet osob a telefonní kontakt. Poté si vstupenky vyzvednete v den konání koncertu od 19:00 do 20:00.

Reklama


Další v kategorii Kultura

FOTO: V Horním Jiřetíně se rozsvítil letošní vánoční strom

V pátek 9. prosince 2022, se konalo v obci Horní Jiřetín rozsvícení vánočního stromu. Od 16. hodin byl pro děti […]

CHYSTÁ SE: V Rokáči Vinohrady bude metalový víkend. Pořadatelé dají možnost si zahrát i mostečanům

Nadcházející víkend bude v mosteckém Rokáči Vinohrady opět plný skvělé muziky. V pátek 9. prosince si poslechneme tři různé podoby […]

KRAMPUS V MOSTĚ: Most opět zažije oblíbenou čertovskou show

Už v neděli 11. prosince přesně v 17. hodin, se otevřou na mosteckém 1. náměstí pekelné brány, které do světa […]

×