CHYSTÁ SE: V Rokáči Vinohrady zažijete v pátek kus rockové historie

24. 5. 2022 8:33 - | Tipy

Mostecký hudební spolek zve všechny nadšence rocku na další koncert. V pátek 27. května budete mít unikátní možnost vidět a slyšet kapelu KOLOSTUJ, která působí na hudební scéně neuvěřitelných 47 let. V mosteckém Rokáči Vinohrady zahrají spolu s kapelou DORISS.

Kapela KOLOSTUJ byla založena v roce 1975. Název kapely vznikl v době normalizace, podle historické teplické pověsti. Kolostuj byl totiž zeman, který objevil léčivé prameny na jejichž základech vznikly v Teplicích lázně. KOLOSTUJ hrají poprockovou muziku, jsou jediná živá kapela která v Teplicích přežila totalitní režim. Na teplických akcích mají vždy vyprodáno už čtrnáct dní předem.

Před pár lety dala tlupa teplických muzikantů dohromady osobitý rockový projekt DORISS. Přestože se jedná o poměrně novou kapelu, její členové se pohybují na hudební scéně už více jak třicet let, coby členové úspěšných kapel. Hráli s Jolly Joker and the PBU, vyhráli soutěž na rádiu Sever a vystupovali na Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích. Před dvěma lety jste je mohli vidět v Rokáči Vinohrady s Black Sabákou a jistě jste viděli i jejich klip k Jízdě na červencové TV Rockparádě. DORISS je prostě rocková kapela s vlastní tvorbou a vlastní tváří.

Doprovodná kytara, zpěv, texty: Honza Majerik
Sólová kytara: Vláďa Straka
Baskytara: Míra Steiger
Bicí: Aleš Přibyl

Rezervace vstupenek na e-mailu rezervace@rokac-vinohrady.cz
Uveďte jméno, datum koncertu, počet osob a telefonní kontakt. Poté si vstupenky vyzvednete v den konání koncertu od 19:00 do 20:00

ReklamaDalší v kategorii Tipy

ZAJÍMAVOST: Během můžete v Mostě podpořit dobrou věc. Registrace jsou spuštěny!

Skupina ORLEN Unipetrol zve na druhý ročník nadačního běhu ve sportovním areálu Benedikt v Mostě. Běh je určen pro všechny věkové […]

FOTBAL: Most v sobotu vyzve Přepeře. Hráči uhradí za špatné výsledky vstup fanouškům

Fotbalisté Baníku Most – Souš vyzvou v sobotu od 15. hodin na domácím stadionu Josefa Masopusta v dalším kole ČFL […]

TIPY NA VÍKEND: Kelley se znovu pokusí utéct. Na Benediktu se bude pomáhat silou

Další víkend je tu a s ním přichází i naše tipy kam vyrazit za kulturou, sportem či zábavou. Doufáme, že […]

×