V sobotu 12.6.2021 proběhl v úseku Horní Jiřetín – Nová Ves v Horách tradiční automobilový závod do vrchu. Pětikilometrové tratě, se zúčastnilo desítky jezdců nejen z České Republiky, ale také například z Německa. Trať s krásným povrchem a okolní přírodou nabídla zajímavé pohledy obyvatel Nové Vsi v Horách. Lidé se přišli na závody tradičně podívat s rybářskou židlí, která patřila mezi povinnou výbavu sledujících, kteří závody sledovali několik hodin a to na louce u Nové vsi v Horách. Závod má název TRIOLA Cup a město Horní Jiřetín a obec Nová Ves v Horách pořadatelům každoročně umožní ho uspořádat na silnici, která obce spojuje. Pro obyvatele to tak znamená uzavření silnice, kteří musí využít objízdnou trasu přes Mníšek.
FOTO: V Nové Vsi se konal závod automobilů do vrchu. Uzavřel silnici z Jiřetína










































