FOTO: V Obzoru se konal o víkendu jedenáctý ročník Swap akce!

18. 5. 2023 16:10 - | Ostatní, Zajímavosti

V mostecké Obzor aréně se tento víkend odehrál již jedenáctý SWAP – akce, kterou pravidelně pořádají dobrovolnice z facebookové skupiny Nosíme děti v Mostě a okolí. Tyto akce jsou velkým hitem poslední doby a není se vůbec čemu divit.
Smyslem SWAPu je totiž hlavně slow fashion a ekologie. Účastí prodloužíte výrobkům jejich životní cyklus – přinesete vše, co vám doma jen překáží a vyberete si to, co se vám může hodit. Vstupným navíc přispějete na dobrou věc – všechny peníze tentokrát šly na podporu Psího domova Řepnice a vybralo se krásných 16 800 Kč!
Jedenáctému SWAPu kralovala záplava dámského a dětského oblečení, ale mohli jste si vybrat také z hraček, bot, drogerie, knih, doplňků a různých potřeb do domácnosti. Všechny zbylé předměty se následně zabalily a rozdělily mezi příslušné potřebné organizace – nic tak nepřijde nazmar a každý kousek se dostane právě tam, kam má.

SWAPY se v Obzor aréně organizují zhruba čtyřikrát ročně a na další se můžete těšit koncem září. Sledujte facebookovou stránku Mostecký SWAP Obzor, kde se dozvíte vše potřebné o dalších plánovaných termínech, ať vám příště neuteče.

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: V Galerii Teplice se uskuteční v říjnu oblíbený čokoládový festival

O víkendu 13. až 15. října se v Galerii Teplice koná tradiční Čokoládový Festival! Nejsladší víkend v Teplicích je tu! Přijďte […]

OBRAZEM: Travesti show Scandalladies bavila Nový Obzor

Hana Zagorová, Marie Rottrová, skupina Holki a mnoho dalších, bylo k vidění v pátek 22. září 2023 v mosteckém Novém […]

AKTUÁLNĚ: V mosteckém Radničním parku slaví senioři svůj svátek. Probíhají i francouzské trhy

Právě teď slaví senioři v mosteckém Radničním parku svůj svátek. Společně se svátkem probíhají také francouzské trhy. Francouzští prodejci nabízejí […]

×