27. června 2026 Svátek má: Ladislav
Reklama
Ostatní

FOTO: Z mosteckého magistrátu byla demontována velkoplošná obrazovka

Tomáš Urban
1 min čtení
FOTO: Z mosteckého magistrátu byla demontována velkoplošná obrazovka

Velkoplošnou obrazovku už na budově magistrátu neuvidíte. Z důvodu velké energetické náročnosti a časté poruchovosti se město rozhodlo provoz velkoplošné obrazovky umístěné nad vchodem do magistrátu ukončit. Včera byla obří obrazovka demontována a nyní se zpracovává studie na úpravu hlavního vstupu do úřadu.

Foto: Pavel Ulrych


Sdílejte tento článek

Další z rubriky Ostatní

Všechny články