Hněvín se proměnil v Karlštejn

23. 6. 2016 12:12 - | Kultura

Foto: T. Branda

V neděli 19. června proběhla plánovaná obnovená premiéra muzikálu Noc na Karlštejně v režii Zbyňka Srby v romantických venkovních prostorách hradu Hněvín.

Ač to tak původně nevypadalo, počasí se vydařilo a diváci odcházeli s nadšením. Premiéru si nenechal ujít ani primátor města Jan Paparega. Premiéra i příštích sedm repríz se koná u příležitosti oslav 700. výročí narození Karla IV.

-Pod širým nebem v kulisách hradu Hněvín v hlavních rolích uvidí diváci kromě Lucii Jagerčíkové také Miroslava Večerku. Dále se můžete těšit na Jakuba Dostála, Reginu Razovovou, Zdeňka Košatu, Ondřeje Dvořáka, Zdeňka Košatu, Karolínu Herzinovou, Bohuslava Patzelta a mnoho dalších.

Noc na Karlštejně měla v mostecké činohře premiéru 17. září 2011. Otto Liška byl dokonce nominován na Cenu Thálie za roli krále Petra, kterého ve filmovém zpracování ztvárnil Waldemar Matuška.

-Premiéra se uskutečnila 19. června 2016 ve 21:00, reprízy proběhnou v termínech 22., 23., 24., 26. června a 1., 2. a 3. července 2016 opět od 21:00. Vstupenky jsou již vyprodány.

Reklama


Žádné komentáře v článku Hněvín se proměnil v Karlštejn

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: Mostecká Slavnost bude dvoudenní!

V roce 2022 chce město Most stihnout 120 akcí, které jsou nyní připraveny v zásobníku odboru školství, kultury a sportu. […]

CHYSTÁ SE: Divadlo Most chystá v lednu šest premiér

Městské divadlo v Mostě chystá v novém roce šest premiér (první 25. února) a v první polovině ledna láká diváky […]

OBRAZEM: Nad Hněvínem se rozzářil Silvestrovský ohňostroj

Silvestrovský ohňostroj nad střechou dominanty města Mostu, se v pátek v 19. hodin rozzářil všem obyvatelům. Osmiminutová show, byla odstartována […]

×