Ani tentokrát neodjíždí hokejbalisté Mostu s body z venkovního zápasu. V Karviné prohrávají výsledkem 1:4 a čekají je poslední dva zápasy v základní části, které budou ale důležité. Příští sobotu se střetnou doma s Hradcem Králové, který je v tabulce těsně před Mostem se stejným počtem bodů, proto tento zápas bude dost důležité vyhrát. Bohužel se opět odehraje bez divácké podpory. Za dva týdny pak čeká hokejbalisty Mostu poslední zápas v nedalekém Ústí nad Labem, které je v tabulce momentálně na třetí příčce. Naopak Karviná si v dnešním zápase pojistila postupovou příčku do play off.
HBK KARVINÁ – HBC MOST – 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 10. Stromko (Tóth), 19. Pořízek (Lumír Rosúlek), 40. Pořízek (Tóth, Rosúlek), 45. Pořízek – 42. Krajíček (Drož, Štěpáník)
HbK Karviná: Heczko (Žídek) – Kalus, Kmenta, Říman, Tóth, Zaremba – Diviš, Fárský, Kaluža, Mikeš, Pacas, Pořízek, Řehúřek, J. Rosúlek (C), L. Rosúlek, Stromko
HBC Most: Tyl (Dvořák) – Kastner, Markytán, Pomahač, Rameš – Drenčko, Drož, Hnízdil, Krajíček (C), Plachý, Singer, Štěpáník
Rozhodčí: Michal Škrobák a Petr Škrobák


