OBRAZEM: Veteráni zaplnili areál Louček v Litvínově

6. 6. 2021 19:25 - | Ostatní

V sobotu 5.6.2021 se konal netradičně v areálu Louček v Litvínově 5. sraz veteránů pořádaný spolkem Veteráni Litvínov. I když se předešlé ročníky konaly tradičně na náměstí Míru v Litvínově, pořadatelé i návštěvníci si areál Louček chválí. „Podle ohlasů byla akce mnohem lepší jak na náměstí, proto uvažujeme, že akci přesuneme do areálu Louček i v příštích letech.“ popisuje organizátor srazu Tomáš Urban. Areál byl rozdělen do několik zón podle značek vozidel. Tím se zaplnil celý areál Louček.

Návštěvníci, kteří si našli cestu do areálu Louček měli možnost vidět naleštěné a krásné historické vozy všech typů a značek, dát si něco dobrého k občerstvení, nebo si užít nabitý doprovodný program, poté proběhla spanilá jízda všech účastníků srazu (Celkem 285 registrovaných posádek) cestou do nedaleké Havraně, kde akce probíhala dál s doprovodným programem. „Lidi co mi s organizací pomáhali, mají ode mě velké díky.“ doplnil k akci Tomáš Urban.

Akce se zúčastnil také tradiční patron srazu a herec Pavel Nový, se kterým se lidé mohli vyfotit a poklábosit. Nechyběla formule prvního českého jezdce formule 4 Václava Šafáře, který také nabízel možnost se s ním vyfotit.

Reklama


Žádné komentáře v článku OBRAZEM: Veteráni zaplnili areál Louček v Litvínově

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: V Mostě se uskuteční třetí ročník největší deskoherní akce v širokém okolí

Tento víkend se v Oblastním muzeu a galerie v Mostě, uskuteční již třetí ročník oblíbené akce nejen pro děti s […]

TIPY NA VÍKEND: Slavnosti česneku, fotbal nebo deskohraní

Je tu další víkend a s ním přichází naše další tipy na víkend. Doufáme, že i tentokrát si vyberete. Sen […]

OBRAZEM: Deštivé počasí kazilo středeční Svatomichaelskou slavnost

Ve středu 28. září 2022, se v Litvínově konala každoroční tradiční Svatomichaelská slavnost. Letos však konání kazil déšť, i tak […]

×