Krajská zdravotní se stará o své zaměstnance, ve spolupráci s partnery nabízí benefity

11. 1. 2022 16:30 - | Ostatní

Společnost Krajská zdravotní, která spravuje sedm nemocnic a s devíti tisíci pracovníky, je největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji, rozvíjí program benefitů pro své zaměstnance. Roste tak počet partnerů, s nimiž Krajská zdravotní, a.s., (KZ) spolupracuje.

„Jsem velmi potěšen, že se nám daří postupně naplňovat program benefitů pro zaměstnance, který v loňském roce schválilo vedení společnosti. Personální problematika logicky patří mezi klíčové oblasti zodpovědného zaměstnavatele, proto se jí intenzivně věnujeme. Ve zdravotnictví není situace dlouhodobě příznivá. Snažíme se proto vytvořit jak pro stávající kolegy, tak pro ty nově příchozí takové podmínky, aby naše řady posílit chtěli. Nejedná se pouze o nabídku atraktivního finančního ohodnocení, ale například i pomoc při řešení bytové otázky. Program benefitů je novým příspěvkem, kterým vysíláme v tomto směru našim zaměstnancům další takový signál,“ uvedl MUDr. Petr Malý, MBA, generální ředitel KZ. 

Slevy na služby či produkty mohou zaměstnanci KZ uplatňovat u takových partnerů, jakými jsou společnosti DATART, Lázně Teplice, Jazykové kurzy Skřivánek, Golden travel and tours, prodejce nábytku Bonami, Městské služby Ústí nad Labem, MALL.CZ a další.

Výhodné vstupné pro zaměstnance KZ i jejich rodinné příslušníky nyní nabízí i Botanická zahrada Teplice. „Už téměř dva roky lékaři a zdravotníci bojují s koronavirem. Zaslouží si především odpočinek. Proto jsem rád, že můžeme v roce, kdy slavíme 15 let od otevření současného areálu veřejnosti, každému pracovníkovi Krajské zdravotní poskytnout relaxaci právě v naší botanické zahradě,“ řekl Bc. Petr Šíla, ředitel Botanické zahrady Teplice, p.o.

Reklama


Další v kategorii Ostatní

Svěřte se do péče neurologů z Ústí nad Labem

Ztrácíte citlivost v chodidlech nebo prstech rukou, máte nejistou chůzi a necítíte chlad či horko při dotyku? Může se jednat o […]

Na Česko se žene zimní počasí. Přinese sněhové jazyky a silný vítr

Již ve čtvrtek čeká nížiny silný vítr, ke kterému se postupně přidají i sněhové srážky. Kvůli tomu se budou zřejmě […]

AKTUÁLNĚ: V Mostě se dnes otevírá nové očkovací centrum

V mosteckém Hotelu Cascade, se ve středu 19.ledna otevře nové očkovací centrum proti nemoci Covid-19 a to na adrese Radniční […]

×