POZVÁNKA: V Panenském Týnci se uskuteční tuning sraz Car Wars

10. 5. 2022 8:29 - | Tipy na výlet, Zajímavosti

Po roce opět začnou znovu na letišti v Panenském Týnci burácet motory vozidel všech značek. Jedna z největších celorepublikových tuning akcí, znovu zavítá do Panenského Týnce. Kde se přes víkend 20-22. května, sejdou milovníci všech upravených vozidel. Víkend nabídne bohatý doprovodný program například v podání sobotního koncertu rappera Kali na hlavním podiu, který bude jeden z největších lákadel akce. Velkou zábavou pak patří pro návštěvníky, měřené i volné sprint závody vlastních vozidel.

Nebude chybět, ale ani občerstvení, kterého je každoročně dostatek, kolotoče, stanování, cirkus stan, party autobus, sobotní ceremoniál Hall of fame, který patří mezi hlavní scénu tuningové soutěže v kategorii STREET a PROFI, Night tuning nebo driftování vozů, které pořádá každoročně skupina Czech Drift Series. K hodně úspěšným akcím pak patří také Trotlparáda, ve které porota bude vyhodnocovat nejoriginálnější vozidla, které se na přehlídce objeví.

Vstupné vyjde pro jednu osobu na celý víkend 490,- korun, vozidla mají vjezd zdarma. V sobotu od 18. hodiny pak platí zlevněné vstupné 350,- korun. Mostecká Vlaštovka patří znovu mezi mediální partnery akce.

VIDEO: Archiv Car Wars 2021 – Autor: Tomáš Urban
Reklama


Další v kategorii Tipy na výlet

CHYSTÁ SE: V Rokáči Vinohrady zažijete v pátek kus rockové historie

Mostecký hudební spolek zve všechny nadšence rocku na další koncert. V pátek 27. května budete mít unikátní možnost vidět a […]

TIPY NA VÍKEND: Finále házené, tuning sraz, akvatera trhy nebo hudební festival

Je tu víkend a s ním přinášíme po dlouhé době také tipy kam tentokrát vyrazit. Snad si vyberete Car Wars […]

HÁZENÁ: Most bude doma v sobotu bojovat o devátý titul v řadě!

Mostecké házenkářky se po úspěšném prvním finálovém zápase v Plzni, který dokázaly zvítězit výsledkem 16:27, představí na domácí palubovce v […]

×