POZVÁNKA: V Panenském Týnci se uskuteční tuning sraz Car Wars

10. 5. 2022 8:29 - | Tipy, Zajímavosti

Po roce opět začnou znovu na letišti v Panenském Týnci burácet motory vozidel všech značek. Jedna z největších celorepublikových tuning akcí, znovu zavítá do Panenského Týnce. Kde se přes víkend 20-22. května, sejdou milovníci všech upravených vozidel. Víkend nabídne bohatý doprovodný program například v podání sobotního koncertu rappera Kali na hlavním podiu, který bude jeden z největších lákadel akce. Velkou zábavou pak patří pro návštěvníky, měřené i volné sprint závody vlastních vozidel.

Nebude chybět, ale ani občerstvení, kterého je každoročně dostatek, kolotoče, stanování, cirkus stan, party autobus, sobotní ceremoniál Hall of fame, který patří mezi hlavní scénu tuningové soutěže v kategorii STREET a PROFI, Night tuning nebo driftování vozů, které pořádá každoročně skupina Czech Drift Series. K hodně úspěšným akcím pak patří také Trotlparáda, ve které porota bude vyhodnocovat nejoriginálnější vozidla, které se na přehlídce objeví.

Vstupné vyjde pro jednu osobu na celý víkend 490,- korun, vozidla mají vjezd zdarma. V sobotu od 18. hodiny pak platí zlevněné vstupné 350,- korun. Mostecká Vlaštovka patří znovu mezi mediální partnery akce.

VIDEO: Archiv Car Wars 2021 – Autor: Tomáš Urban
ReklamaDalší v kategorii Tipy

TIPY NA VÍKEND: Slavnost vína, fandění hokejistům nebo finále v házené

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát dokážete vybrat […]

TENIS: V Souši se uskuteční memoriál Jiřího Stuláka

V neděli 9. června 2024 se uskuteční již 10. ročník amatérského tenisového turnaje s názvem Souš Cup. Ten se odehraje […]

HÁZENÁ: Most doma vyzve v zápase o titul silný Kynžvart

Mostecké házenkářky vyzvou v sobotu na domácí palubovce v druhém finálovém zápase o 10. titul tým z Kynžvartu. S náskokem […]

×