POZVÁNKA: V Panenském Týnci se uskuteční tuning sraz Car Wars

10. 5. 2022 8:29 - | Tipy, Zajímavosti

Po roce opět začnou znovu na letišti v Panenském Týnci burácet motory vozidel všech značek. Jedna z největších celorepublikových tuning akcí, znovu zavítá do Panenského Týnce. Kde se přes víkend 20-22. května, sejdou milovníci všech upravených vozidel. Víkend nabídne bohatý doprovodný program například v podání sobotního koncertu rappera Kali na hlavním podiu, který bude jeden z největších lákadel akce. Velkou zábavou pak patří pro návštěvníky, měřené i volné sprint závody vlastních vozidel.

Nebude chybět, ale ani občerstvení, kterého je každoročně dostatek, kolotoče, stanování, cirkus stan, party autobus, sobotní ceremoniál Hall of fame, který patří mezi hlavní scénu tuningové soutěže v kategorii STREET a PROFI, Night tuning nebo driftování vozů, které pořádá každoročně skupina Czech Drift Series. K hodně úspěšným akcím pak patří také Trotlparáda, ve které porota bude vyhodnocovat nejoriginálnější vozidla, které se na přehlídce objeví.

Vstupné vyjde pro jednu osobu na celý víkend 490,- korun, vozidla mají vjezd zdarma. V sobotu od 18. hodiny pak platí zlevněné vstupné 350,- korun. Mostecká Vlaštovka patří znovu mezi mediální partnery akce.

VIDEO: Archiv Car Wars 2021 – Autor: Tomáš Urban
ReklamaDalší v kategorii Tipy

TIPY NA VÍKEND: Hokej, divadelní představení nebo tradiční trhy

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát vyberete. Míša […]

POZVÁNKA: Hvězda světových přehlídek na automobilovém festivalu The Most CLASSIC

Stylové vyvrcholení sezóny pro všechny milovníky motorsportu a historických vozů se blíží. Setkání a výstava klasických automobilů The Most Classic […]

CHYSTÁ SE: V Galerii Teplice se uskuteční v říjnu oblíbený čokoládový festival

O víkendu 13. až 15. října se v Galerii Teplice koná tradiční Čokoládový Festival! Nejsladší víkend v Teplicích je tu! Přijďte […]

×