V Janově došlo k odpojení teplé vody v problematickém bloku R

24. 6. 2021 19:00 - | Krimi

Dnes 24.6.2021 bylo z důvodu dlouhodobého nehrazení záloh na vodu a topení odpojen pracovníky teplárny problematický blok R v ulici Hamerská. Toto omezení dodávky se dotýká všech obyvatel zmiňovaného domu, rodiny s dětmi nevyjímaje. O vyjádření naše redakce požádala p. Zemana třetinového vlastníka předmětné nemovitosti a člověka s nebeskou trpělivostí vůči neplatičům, za které je nucen hradit poplatky ze své kapsy, aby nedošlo k naprostému kolapsu celého Svj.

Jakým způsobem se nastalá situace bude řešit?
Hrozí i další odpojování služeb například studené vody?
Jaká úskalí přináší správa nemovitosti jako je tato?

Celá situace vyeskalovala až do této fáze, kdy byl pracovníky teplárny odpojen přívod teplé vody. Jsem pouze třetinový vlastník a pokud ostatní neplatí nejsem schopný dělat nic jiného, než vše hradit z vlastních zdrojů. Naštěstí se podařilo díky penězům od druhého třetinového vlastníka uhradit zálohy za květen, nicméně červnové zálohy bohužel uhrazené nejsou. Osobně se snažím udržet alespoň nějakou životní úroveň ve svých bytech, proto jsem odhodlaný platit zálohy za studenou vodu ze své kapsy, aby nedošlo k odpojení i zde.

Správcovská činnost v domě probíhá neustále, ale je to nikdy nekončící příběh tvořený například soustavným doplňováním ukradených žárovek a světelných těles ve společných prostorech, které momentálně v celém domě chybí, nebo dokola se opakující velice nákladnou péčí o výtahy, které působí na zloděje a vandaly jako červený hadr na býka. Neustálé placení úklidu vnitřních prostor domu a přilehlého okolí od nepořádku způsobeného lhostejnými nájemníky je už jen třešničkou na pomyslném dortu. Neplánuji se v žádném případě vzdát a i nadále budu pokračovat v opravách a investicích.

Celý tento smutný příběh už se na Janovském sídlišti odehrál několikrát, o čemž svědčí vybydlené bloky B, C, D2, D3, D4, E, F1, F2 a F3. Nezbývá než doufat, že odhodlání p. Zemana nepřipustit absolutní úpadek svj bude silnější, než ostatní okolnosti křižující jemu i celému svj cestu. Celou situaci pro vás nadále budeme sledovat a informovat vás o průběhu dalšího dění. Autor: Michal Němec.

Reklama1 komentář v článku V Janově došlo k odpojení teplé vody v problematickém bloku R

  1. Zdeněk

    24. 6. 2021 20:37

    Bydlíme s přítelkyní naproti a je to hrůza.Večer se nedá ani koukat na zprávy ani film až do 01 hodin ráno.Lituji lidí kteří vstávají třeba už ve 4 hod.ani se nevyspí.Policie je tu každý den třikrát denně,ale nic naplat.K h…..V bytě jsou dejme tomu hlášeni tři osoby a je jich tam deset.Odstěhoval bych je do města kde se narodili a ne jim podávat ještě pomocnou ruku.Napadají zde staré občany jak slovně, tak fyzicky.Cikánští starousedlíci na ně taky nadávají , že co můžou to rozbijou.A pro p.Zemana a jeho svj ať si zkusí rok tady bydlet,chodit ráno do práce a večer se ani nevyspat,ak by změnil názor na zachování jeho třetinového podílu v svj.Lidé už zde sepisují petici , protože už toho až příliš.

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Krimi

AKTUÁLNĚ: Nehoda osobního vozidla s dodávkou komplikuje dopravu Pod Lajsníkem

Právě teď se stala v ulici Pod Lajsníkem v Mostě nehoda osobního vozidla s dodávkou, která komplikuje dopravu. Nehoda je […]

STALO SE: Mostečan kradl v obchodě několikrát za sebou. Teď mu hrozí vězení

Dvakrát během tří dnů vyjížděli policisté hlídkové služby k muži, který nakupoval za pět prstů. Ten se pravděpodobně vrátí do vězení, […]

STALO SE: U Odolic se střetlo vozidlo s traktorem. Zasahoval i zdravotnický vrtulník

Dnes dopoledne došlo na silnici u Odolic okres Most k dopravní nehodě osobního vozidla s traktorem. Při nehodě byl jeden […]

×