ZAJÍMAVOST: Aquadrom přes horký víkend navštívilo několik tisíc návštěvníků

24. 6. 2021 16:45 - | Zajímavosti

Víkend, který byl opravdu tropický, lákal k vodě. Lidé navštěvovali jezera, nádrže ale také koupaliště. Mostecký Aquadrom za celý víkend navštívilo tisíce návštěvníků, kteří se přišli schladit a užít si tropický víkend u vody.

Na návštěvníky čekal jeden ze tří nerezových bazénů, které jsou součástí venkovního areálu, se samotně ohřívají, ale samotná teplota vody záleží hlavně na počasí. Pohybuje se od 24 do 28°C. V bazénech jsou také atrakce jako například třídráhová skluzavka, dětský vodní hrad, masážní lavice, houpací zaliv nebo vodní děla. Na místě je možnost si půjčit lehátko a skříňku.

V pátek dorazilo do areálu Aquadromu 979 návštěvníků, v sobotu pak byl počet o dost větší a to přesných 1563 návštěvníků, v neděli si našlo cestu k ochlazení 962 návštěvníků. „Až to počasí opět umožní, otevřeme znovu pro návštěvníky venkovní areál.“ popisuje vedení. V provozní dny je otevřeno od 9:00 do 20:00 hodin. Celodenní vstupné je pak pro dospělé 95,- korun, pro děti, studenty a ZTP pak celodenní vstupné vyjde na 65,- korun. Návštěvník však musí dodržovat platná nařízení, která nařizují mít u sebe potvrzení o testování nebo potvrzení po očkování. „Areál navštívila o víkend také hygiena, která potvrzení kontrolovala.“ popisuje pracovnice Aquadromu v Mostě.

ReklamaŽádné komentáře v článku ZAJÍMAVOST: Aquadrom přes horký víkend navštívilo několik tisíc návštěvníků

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Zajímavosti

OBRAZEM: Travesti show Scandalladies bavila Nový Obzor

Hana Zagorová, Marie Rottrová, skupina Holki a mnoho dalších, bylo k vidění v pátek 22. září 2023 v mosteckém Novém […]

CHYSTÁ SE: V Obzoru se uskuteční o víkendu další Swap akce!

V mostecké Obzor aréně se tento víkend uskuteční další oblíbená SWAP – akce, kterou pravidelně pořádají dobrovolnice z Mosteckého SWAP […]

ZAJÍMAVOST: Hasiči vyprošťovali osoby z výkopů. Šlo o intenzivní výcvik

Ve dnech 18. – 20. 9. 2023 proběhl na centrální hasičské stanici v Mostě další intenzivní výcvik ve stabilizaci a […]

×