ZAJÍMAVOST: Mostečtí kouzelníci bodovali na mezinárodním festivalu v Týnu nad Vltavou

21. 9. 2022 10:21 - | Ostatní, Zajímavosti

Mostečtí kouzelníci excelovali na Mezinárodním kouzelnickém festivalu v Týnu nad Vltavou, který se konal v termínu 16. září a 17. září 2022. Kouzelnický maraton pod záštitou Českého magického svazu navštívilo stovky lidí a kouzelníků.

Bavič dětí, komik a kouzelník David Juřina, který si uměleckým jménem říká Hopsík vybojoval bronzovou příčku v kategorii ostatní magie v představení HalaBala Show a připsal si tak další ocenění do své sbírky. „Festival byl tentokrát velice speciální protože se konal po covidové době a tak emoce byly u všech patrné. Dojetí však střídal úsměv a já jako bavič a komik který baví převážně dětské publikum, jsem byl velice spokojen, jak publikem, tak organizací celého festivalu“, říká David Juřina alias Hopsík.

Jako další se představil publiku Petr Fišer uměleckým jménem Petr Fix, který předvedl tajemné vystoupení vyvoláváním ducha Harryho Houdiniho. K jeho překvapení ho porota ohodnotila finanční částkou jako speciální cenu za originální koncept.

Reklama


Další v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: V Mostě se uskuteční třetí ročník největší deskoherní akce v širokém okolí

Tento víkend se v Oblastním muzeu a galerie v Mostě, uskuteční již třetí ročník oblíbené akce nejen pro děti s […]

TIPY NA VÍKEND: Slavnosti česneku, fotbal nebo deskohraní

Je tu další víkend a s ním přichází naše další tipy na víkend. Doufáme, že i tentokrát si vyberete. Sen […]

OBRAZEM: Deštivé počasí kazilo středeční Svatomichaelskou slavnost

Ve středu 28. září 2022, se v Litvínově konala každoroční tradiční Svatomichaelská slavnost. Letos však konání kazil déšť, i tak […]

×