Litvínovský A-tým na základě rozhodnutí krajské hygienické stanice nastupuje do pětidenní karantény. Dojde tak k odložení středečního domácího utkání s Mountfieldem HK, pátečního utkání v Olomouci a nedělního domácího zápasu s karlovarskou Energií. Klub však oznámil, že zakoupené vstupenky na utkání s Hradcem jsou platné i na jiný termín.
Není však jediný kdo má pozitivní hráče. V Extralize, Chance lize i II.lize jsou několik týmů v karanténě, dost zápasů je tak odloženo na jiné termíny. V karanténě je Mladá Boleslav, Zlín, České Budějovice, Sparta Praha, Litvínov, Pardubice. V Chance lize pak nehraje Vsetín, Ústí nad Labem, Šumperk, Vrchlabí, Přerov a Sokolov. V II.lize nově také Hronov a Jablonec.


