FOTO: Most navštívil protidrogový vlak Revolution Train

17. 6. 2021 19:00 - | Zajímavosti

Do kůže drogově závislých se mohli vcítit žáci základních škol v Mostě i široká veřejnost. Do města totiž dorazil vlak projektu Revolution Train, který pomocí interaktivní zkušenosti upozorňuje na nebezpečí spojené s drogami. Vlak tu byl od 8:00 do 14:20 pro mostecké školy a od 15:30 do 18:00 hodin pro mosteckou veřejnost. Vstup byl zdarma i díky podpoře města Mostu, které spolufinancovalo z dotačního programu „Aktivity prevence kriminality 2020“. Dnes vlak zamířil do Chomutova, po kterém se vydá do Jirkova a Karlových Varů.

Revolution Train, je unikátní projekt zážitkového vzdělávání založený na smyslovém prožitku a interaktivitě. Základem projektu je příběh podle skutečné události. Příběh můžete zhlédnout v multimediální vlakové soupravě, která nabízí jedinečné prostředí pro interaktivní zážitkové vzdělávání. Cílem je prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů maximálně zapůsobit na osobnost návštěvníka a efektivně tak ovlivnit jeho pohled na zdravý životní styl i prevenci závislostního chování. Silný prožitek vytváří dětem hranice, které nepřekročí. Jedná se o funkční, inovativní a interaktivní prevenci.

Reklama


Žádné komentáře v článku FOTO: Most navštívil protidrogový vlak Revolution Train

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Zajímavosti

TIPY NA VÍKEND: Slavnosti česneku, fotbal nebo deskohraní

Je tu další víkend a s ním přichází naše další tipy na víkend. Doufáme, že i tentokrát si vyberete. Sen […]

CHYSTÁ SE: Na mostecký Den bezpečnosti dohlédne policejní Ferrari

Ukázkové kurzy bezpečné jízdy, svezení na okruhu nebo představení policejního Ferrari 458 Italia. To, a mnoho dalšího, nabídne program Dne […]

VOLBY: Ve druhém kole do Senátu se hlasovací lístky voličům do schránek nedistribuují

Ve dnech 30. září ( od 14:00 do 22:00 hod.) a 1. října 2022 ( od 8:00 do 14:00 hod.) […]

×